„Zielono Nam” – wertykalny ogród w naszej szkole!

01 czerwca 2026r. zakończyliśmy pracę nad kolejną edycją projektu „Zielono Nam”, realizowanego w ramach Erasmusowej akredytacji, w którym konsekwentnie dodajemy naszej szkole „zielonego wymiaru”. Ekologiczne założenia projektu przyświecały nam na każdym etapie realizacji naszych zamierzeń, od analizy wymagań roślin oraz warunków i przestrzeni jaką dysponowaliśmy, aż do opracowania projektu spełniającego nasze oczekiwania. Tworzenie ogrodu to ostatni etap naszych działań. Jesteśmy bardzo dumni z efektu i mamy nadzieję, że będziemy cieszyć się pięknymi roślinami przez długi czas.

Zielono nam – obejrzyj film…

„Sfinansowany ze środków UE. Wyrażane poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Komisji Europejskiej. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.”