„Tajemnice zamknięte w szkle…”– wystawa zorganizowana w ramach obchodów XX lat istnienia Młodzieżowej Pracowni Fotografii Negatyw

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw” przy S.M. im. J. Zamoyskiego, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu – „Galeria Wieszak”, autorzy, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na otwarcie wystawy zbiorowej uczestników zajęć fotograficznych  pt. „Tajemnice zamknięte w szkle”.

Uczestnicy zajęć, realizując projekt poświęcony fotografii produktowej, wykonywali różne zadania, których celem było stworzenie interesującychzdjęć reklamujących produkty ze szkła. Do stworzenia metaforycznych i interesujących obrazów posłużyli się techniką low-key. Aby osiągnąć takie efekty musielizmierzyć się z zagadnieniami dotyczącymi tworzenia reklamy. Efektem pracy młodych artystów są fotografie odzwierciedlające ich rozwój twórczy i warsztatowy. Wystawa będzie prezentowana w Galerii Wieszak w II LO w Zamościu.

Autorami prac prezentowanych na wystawie są: Emma Dragan, Patrycja Błońska, Izabela Nizioł, Julia Jachymek, Agata Łapa, Patrycja Kisiel, Zuzanna Neścior. Wernisaż odbędzie się 22.05.2026r. w Galerii Wieszak II LO w Zamościu o godzinie. 10.30.

Zobacz więcej w galerii zdjęć…