„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” – Ronald Reagan

Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice, Sympatycy II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu, zwracamy się do osób pragnących uczynić coś, co nie wymaga wielkiego wysiłku, ale ma bardzo duże  znaczenie dla społeczności naszej szkoły i środowiska.

Już dawno stwierdzono, że dobro jest tą niezwykłą wartością, którą pomnaża się przez dzielenie z innymi. Odwołując się do Państwa życzliwości i troski o dobro uczniów, które jednocześnie staje się dobrem nas wszystkich, zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1.5% podatku na rzecz II Liceum Ogólnokształcącego za pośrednictwem Fundacji młodzi młodym.

Aby pomóc naszej szkole, prosimy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać numer KRS 0000270261 z celem szczegółowym: II LO ZAMOŚĆ 16081

Jeżeli dzięki Państwa wsparciu zbierzemy kwotę 8000 zł, zakupimy sztandar z aktualnym logo II Liceum Ogólnokształcącego, jeżeli będzie to kwota 4000 zł, zakupimy instrument klawiszowy dla uczniowskiego zespołu wokalno-instrumentalnego EARonic, jeśli zebrana suma będzie niższa, zaopatrzymy szkołę w pomoce dydaktyczne. Informacje o spożytkowaniu zebranych funduszy będą umieszczone na stronie internetowej i FB II LO.

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie. Wsparcie szkoły dziś to rodzaj inwestycji, która zaowocuje w przyszłości. Posłuży wielu rocznikom naszych uczniów i ludziom, z którymi będą współpracować, wykorzystując nie tylko zdobytą wiedzę, ale też realizując swoje pasje.