KONKURS na najlepszy mem w języku angielskim

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najlepszy

mem w języku angielskim

1. Kliknij w podany poniżej link bądź zeskanuj kod QR, wybierz jeden szablon do mema i opatrz go tekstem w języku angielskim.

2. Prześlij swojego mema na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 06 listopada 2020.

3. W dniach od 09 do 13 listopada odbędzie się głosowanie na najlepszą pracę na fanpage'u II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu.Link:
https://we.tl/t-dyW2bXnHJS

1212

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

2. Celem konkursu jest podnoszenie jakości nauczania języka angielskiego oraz inspirowanie młodzieży do poszukiwania nowych sposobów rozwijania swoich umiejętności językowych.


WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie anglojęzycznego mema do szablonów wytypowanych przez organizatora konkursu.

3. Praca konkursowa musi być efektem pracy jednego ucznia.

4. Jeden uczeń może przesłać maksymalnie trzy prace swojego autorstwa.

5. Praca konkursowa nie może naruszać praw autorskich oraz prawa do prywatności osób trzecich.

6. Prezentowane w pracy treści nie mogą propagować zachowań zabronionych przez prawo lub godzących w zasady dobrego wychowania i kultury osobistej. Zastrzega się nieuwzględnienie w konkursie prac o charakterze obraźliwym i/lub wulgarnym.

7. Uczestnik oświadcza, że jest autorem zgłoszonej pracy.

8. Przesłanie pracy do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszych zasad, pozwoleniem na publiczną prezentację prac oraz wykorzystanie ich do celów promocyjnych konkursu.

9. Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06 listopada 2020 r. do godz. 24:00.

10. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 listopada na fanpage'u II LO.

ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD


1. Wyłonienie zwycięskich prac odbędzie się drogą głosowania internetowego przeprowadzonego na fanpage'u II LO w dniach od 09 do 13 listopada 2020r.


2. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe oraz oceny celujące z j. angielskiego o wadze 3, a wszyscy uczestnicy konkursu – plusy i pozytywne uwagi w dzienniku.

Organizatorzy konkursu: Ewa Kowalczyk, Elżbieta Paszko